Lady Gaga: House of Gucci’de Salma Hayek’le seks sahnemiz çıkarıldı

RAM

New member
Lady Gaga: House of Gucci’de Salma Hayek’le seks sahnemiz çıkarıldı
Lady Gaga, ‘House of Gucci’ sinemasıyla ilgili olarak İngiltere’de verdiği bir röportajda, sinemanın bir kesitinin, karakteri Patrizia Reggiani ve Salma Hayek’in canlandırdığı Giuseppina ‘Pina’ Auriemma’sı içindeki cinsel bağlantıyı içerdiğini deklare etti.

Patrizia ve Pina, Adam Driver tarafınca Ridley Scott’ın sinemasında oynanan Maurizio Gucci cinayetindeki kabahat ortaklarıydı. Gaga, Maurizio’nun öldürülmesinden daha sonra Scott’ı Patrizia ve Pina’nın münasebetini cinsel bir seviyeye taşıması konusunda uyardığını söylemiş oldu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Pop Crave (@popcrave)’in paylaştığı bir gönderi

‘Belki Maurizio öldükten daha sonra ortam ısınmıştır’

Gaga, “Bu sinemanın görmediğiniz bir yanı var, Pina ile cinsel ilgi yaşadığımız kısım. Direktörün sonucu, kim bilir. Salma ile sette olduğumu ve ‘Belki Maurizio öldükten daha sonra ortam ısınmıştır?’ dediğimi hatırlıyorum. ‘niçin bahsediyorsun’ der gibiydi” sözlerini kullandı.

Hayek de, Gaga’yla birebir biçimde Pina ve Patrizia’nın sinemada ‘lezzetli bir alaka içerisinde olduklarını’ ve birkaç an kesildiği için sinemaseverlerin ‘tüm sahneleri goremediğini’ söylemiş oldu. Hayek, Gaga ile sette doğaçlama anlarını ise “Farklı bir sınıftan iki kız, bu büyük dünyaya giderken bir tıp patlama yaşıyor” sözleriyle nitelendirdi.

Ayrıyeten, Gaga’nın imal öncesinde ve çekimler sırasında 9 ay boyunca ‘karakterde kaldığı ve İtalyan aksanıyla konuştuğu’ öğrenildi.

Variety’ye yaptığı açıklamada Gaga, çekimler sırasında sette bir psikiyatri hemşiresi olduğunu söylemiş oldu:

“Bir manada buna mecburmuşum üzere hissettim. Benim için daha inançlı olduğunu hissettim. Zira ben her vakit Patrizia’ydım. Daima aksanımla konuşurdum. Ve sinemayla ilgili olmayan şeylerden bahsediyor olsam bile sinemadaki hala ömrümü yaşıyordum. Ben yalnızca onun üzere yaşadım.”