Lider Gürkan, Yazıhan Erecek’te incelemelerde bulundu

RAM

New member
Lider Gürkan, Yazıhan Erecek’te incelemelerde bulundu
MALATYA (İGFA) – Malatya Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan, Yazıhan ilçesi Erecek Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Yazıhan’daki inceleme seyahatine Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan’a, AK Parti Malatya Vilayet Lideri İhsan Koca, Yazıhan Belediye Lideri Nevzat Öztürk, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, AK Parti Yazıhan İlçe Lideri Veysel Ateş, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Liderleri ile muhtarlar eşlik etti.

Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan, asfalt serimi yapan çalışanları de ziyaret ederek güçlü koşullara karşın özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Başkan Gürkan, grupların alanda hizmet destanlar yazdığına dikkati çekerek, “Bu hizmet destanlarını yazan hizmet kahramanlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Hizmet ve yatırımlarımızı gerçekleştirirken bizlere imkan sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanlar Konseyimize Malatya halkı ismine sonsuz teşekkürlerimi söz etmek istiyorum” dedi.

Başkan Gürkan, hizmet noktasında ilçe belediyeleri, Büyükşehir Belediyesi, hükümetin gece gündüz demeden çalıştığını belirterek, takımların hizmet destanları yazdığını, 1600-1700 rakımlı bölgelerde asfalt çalışması yaptıklarını kaydetti.

Hizmetlerden dolayı teşekkür eden Erecek Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Yiğit, “2019 yılından bu yana yapılan hizmetlerden dolayı Sayın Büyükşehir Belediye Liderimize fazlaca teşekkür ediyorum. Erecek yolumuza büyük emekler harcandı. Muhtaçlığımız olan hizmetler İlçe Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz tarafınca yapılmakta. Yapılan hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.