Manisa Muradiye Spor Kompleksi’ne etraf düzenlemesi

RAM

New member
Manisa Muradiye Spor Kompleksi’ne etraf düzenlemesi
MANİSA (İGFA) – Türkiye Basketbol Liginde 2021-2022 dönemini şampiyonlukla tamamlayıp Basketbol Üstün Ligi’ne yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un rakiplerini ağırlayacağı Muradiye Spor Kompleksinin etrafında yol imali ve etraf düzenlemesine başlandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da Yol Üretim Bakım ve Tamir Dairesi Lideri Kurtuluş Kuruçay, Fen İşleri Dairesi Lideri Uğur Topkaya, Ulaşım Dairesi Lideri Hüseyin Üstün ile birlikte alanda incelemelerde bulundu.

İncelemelerde Manisa Büyükşehir Belediyespor İdare Heyeti Üyesi Engin Altun, Basketbol kadrosu Genel Menajeri Nihat Mala da yer aldı. Yol Üretim Bakım ve Tamir Dairesi Lideri Kurtuluş Kuruçay, incelemelerin akabinde yapılan çalışmalara ait bilgilendirmede bulundu.

Kuruçay, “Muradiye Mahallemizde çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol ekibimizin müsabakalarını yapacağı Muradiye Spor Kompleksinin bulunduğu alandayız. Burada etraf düzenlemelerini yürütüyoruz. Yol Üretim, Bakım ve Tamirat Dairesi, Fen İşleri, Kent Estetiği ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı olmak üzere ortak bir çalışma yürütüyoruz. Burada spor kompleksine hizmet veren 700 metre uzunluğundaki ana yol temasının sıcak asfalt çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Fen İşleri Daire Başkanlığımız kaldırım düzenlemeleri ve aydınlatma çalışmalarını yürütüyor. Kent Estetiği Dairemiz de burada rekreasyon alanı çalışmalarını tamamladıktan daha sonra Ulaşım Dairesi Başkanlığımız da gerekli trafik düzenlemelerini yapacak. Burada spor kompleksimizin daha rahat ve konforlu ulaşımını sağlamak hedefiyle tesisimizin etraf düzenlemesini tamamlamış olup hizmete açacağız” diye konuştu.