Markette gördüğü çocuğu 500 bin dolara satın almak isteyen bayan tutuklandı

RAM

New member
Markette gördüğü çocuğu 500 bin dolara satın almak isteyen bayan tutuklandı
Zincir market Walmart‘ın Crockett‘teki şubesinde 13 Ocak‘ta meydana gelen olayda, 49 yaşındaki Rebecca Lanette Taylor, kasada sıra bekleyen 1 yaşındaki çocuğun annesinin yanına yaklaştı. Çocuğu hayli beğendiğini söyleyen Taylor, annesine onu satması için teklifte bulundu.

Rebecca Lanette Taylor is accused of offering to pay cash for a woman's one-year-old son, who she allegedly described as the "perfect fit" for her. https://t.co/cuR639f99X

— NBC Bay Area (@nbcbayarea) January 24, 2022

İki çocuk sahini anne, polise verdiği sözde, “Yanıma yaklaşarak ‘Arabada 250 bin dolarım var’ dedi. Birinci başta latife yaptığını düşündüm. Çocuğumu satın almaya hiç bir paranın yetmeyeceğini ona söylemiş oldum” dedi.

Taylor’ın uzun vakittir çocuk sahibi olmak istediğini kendisine dediğini belirten anne, “Ona ‘Çocuğumdan uzak dur’ dedim” tabirini kullandı.

Polis, olay sırasında Taylor’ın yanında bulunan kimliği belgisiz ikinci bir hanımın çocuğun ismini sormaya başladığını söylemiş oldu.

Anne, iki bayanın süpermarketten ayrılmasını bekledikten daha sonra iki çocuğuyla otomobiline yanlışsız yürümeye başladı. Otoparkta da bu ikiliyle karşılaşan anne, bu sefer çocuğu için 500 bin dolar teklif edildiğini belirtti.

18 Ocak’ta gözaltına alınan Rebecca Lanette Taylor akabinde tutuklandı.