Playboy’un kurucusu Hefner ile ilgili yeni sakandal: Köpeklerle cinsel alakaya girdi

RAM

New member
Playboy’un kurucusu Hefner ile ilgili yeni sakandal: Köpeklerle cinsel alakaya girdi
Dünyanın en ünlü erkek mecmuası Playboy’un kurucusu olan ve yaşa bağlı hastalıklar niçiniyle 2017’de 91 yaşında hayatını kaybeden Hugh Hefner’in köpeklerle de cinsel münasebete girdiği sav edildi.

Hefner’in eski kız arkadaşları, çalışanları ve arkadaşlarıyla röportajlara yer verilen ‘Secrets of Playboy’ (Playboy’un Sırları) isimli belgeselde konuşan eski kız arkadaşı Sondra Theodore, Hefner’i evcil hayvanıyla cinsel münasebete girerken yakaladığını söylemiş oldu.

Hefner’in ‘kendisini manipüle ederek yaptıklarının olağan olduğuna inandırdığını’ söyleyen Theodore, “Köpeğimin yanına gittim ve ‘Ne yapıyorsun?’ dedim, şok olmuştum. Bunu yalnızca bir seferlik bir şeymiş üzere gösterdi, yalnızca saçmalıyordu. Ancak onu tekrar asla köpeğimle yalnız bırakmadım” sözlerini kullandı.

‘Eğlenceli olduğunu düşündüm’

Bunun öne sürülen savlar içinde ‘en şok edici olanı’ olduğunu söyleyen belgesel direktörü Alexandra Dean, “Bu mevzuya nitekim bu şok edici şeyleri duyacağımı düşünerek girmedim. Eğlenceli olacağını düşündüm. Hefner’den kurtulanlarla bu sohbetleri yapmaya başladığımda, proje ‘hafifçe’ düzeyinden ‘süper kritik’ düzeyine 180 derece döndü” tabirlerini kullandı.

Dean ayrıyeten, “Kadınlar bana başından geçenleri ve Hef’in gerçekte kim olduğunu bir daha incelememizin niye kıymetli olduğunu anlatıyorlardı. Özgürleşmiş kadınlık, cinsellik ve cinsel özgürlük hakkındaki fikirlerimiz Playboy ile bütünleşiyor. Lakin Hugh Hefner üzere bir adam bunu tanımlamaya uygun mu?” dedi.

Hefner tarafınca istismar edilen isimlerden olan, 42 yaşındaki oyuncu Holly Madison, bu biçimdeki ortamı ‘külte benzetti’ ve Hefner’in küme seks sırasında prezervatif kullanmayı reddettiğini tez etti:

“Hef’in müdafaa kullanmak istememesi benim için nitekim iğrençti. O gece seks yapan birinci kişi olmayı ya da içine itilmeyi asla beklemiyordum. Muhakkak aşağılanmış hissettim.”

Bir öteki Playboy yıldızı PJ Masten de, ABD’de 1972’de yayınlanan ‘Deep Throat’ sinemasının başrol oyuncusu Linda Lovelace’a uyuşturucu tesirindeyken bir Alman çoban köpeğine ‘oral seks yaptırıldığını’ söylemiş oldu.

Masten, “Linda limuzinden indiğinde bütün çocuklar gülüyordu. Sarhoş ve uyuşturulmuştu. Onu o kadar mahvettiler ki, Alman çoban köpeğine oral seks yaptırdılar. Ahlaksızlık hakkında konuşmak ister misin? Bu aşağılıkça” sözlerini kullandı.

Öte yandan, Hefner’in yakın arkadaşı Bill Cosby de, 2008 yılında Playboy Malikanesi’nde 18 yaşındaki bir çocuğa uyuşturucu verip tecavüz etmekle suçlanıyor. Cosby ve avukatları, ‘kanıtlanmamış’ olarak nitelendirdikleri bu suçlamaları reddediyor.

Masten ise, belgeselde Cosby’nin 1979 yılında Chicago’da bir yemekli görüşmeden daha sonra bir otel odasında kendisine ilaç verdiğini ve tecavüz ettiğini sav etti:

“Bacağımdan aşağı kan geliyordu. Yere kan damlıyordu. Kıyafetlerimi giydim lakin epeyce kan vardı. Otelin lobisine kadar kan damlattım.”

Sex with DOGS?!?! These are definitely the WILDEST claims about Hugh Hefner and the Playboy mansion we've seen to date: https://t.co/8KaNxctlwj

— Perez Hilton (@PerezHilton) January 24, 2022

Belgesel çekimi sürecinde mağdurların ‘zor açıldıklarını’ kaydeden Dean, şu açıklamalarda bulundu:

“Bu kıssayı haberleştirmenin en çarpıcı yanlarından biri, konuşanların gerçekleri söyleme konusunda ne kadar dehşet duydukları ve ne kadar yavaş açabildikleriydi. Çok yavaş bir müddetçti. Öyküyü fazla ileri götürmek istemedim, insanların anlatırken kendilerini rahat hissettikleri şeyleri söylemelerini istedim ve bu uzun vakit aldı.”

Theodore ise, The Post’a verdiği demeçte Hefner’le ilgili anlattıklarının ‘tetikleyici’ olsa da gerekli bir tecrübe olduğunu söylemiş oldu:

“Bu belgesel sırasında beni tetikleyen birtakım şeyler oldu ve güya bir daha konakta olmak üzereydi. Yaptığı şeyler hakkında Hef’e karşı gelmediğim için kendimi makus hissediyorum. Ancak yapamadım, susturuldum. Son 10 yıldır öykümü ortaya çıkarmaya çalışıyorum.”

Belgeselde ayrıyeten, Hefner’in yakın etrafının eski üyeleri, Hefner’in gelenlerin imgelerini kaydetmek için malikanesini kapalı kameralarla donattığını, biri onu nazaranvi berbata kullanmakla suçlamaya kalkıştığında, ziyan veren klipleri sızdırmakla tehdit ettiğini argüman etti.