Tim Assembly, Labriola üç yıllık bir süre için %24'ün üzerinde bir oranla onaylandı

Muqe

New member
MİLANO – Yönetim kurulunun yenilenmesine yönelik toplantıya katılım düşük Telekom İtalya. Morrow Sodali'nin ilk defa küçük tasarruf sahipleri ve çalışanları da kapsayacak şekilde oy ve vekalet istemesine rağmen toplantıya sermayenin yalnızca %50,77'si katıldı.

Sermayenin yüzde 23,74'üne sahip en büyük hissedar Vivendi'nin çekimser kalması sonrasında seçim zaferi yaşandı. Alberta Figari ve Pietro Labriola liderliğindeki yönetim listesi açıktı, ancak yönetim kurulu listesinin, CDP'nin oyları da (sermayenin %9,8'i) dikkate alındığında, sermayenin %24,3'ünden fazlasını, yani toplam oyların %48,9'unu pıhtılaştıracağı belirtilmelidir.

Telekomünikasyon

Tim ağı, KKR, satın alma işlemine yeşil ışık yakılması için AB'ye tüm ayrıntıları bildirdi

kaydeden Sara Bennewitz

19 Nisan 2024

Rakip listeler, yani liderliğindeki Merlyn fonunun listesi pek bir şey yapmadı Umberto Paolucci ve Stefano Siragusasermayenin ve fonun %2,38'ini topladı Bluebell'in kaptanlığını Paola Giannotti di Ponti ve Laurence Lafont yapıyor sermayenin %1,01'i tarafından oylandı.

Yönetim kurulu üçü azınlıklardan olmak üzere 9 üyeye düşürüldü

Daha sonra hak kazananların çoğunluğu meclis üye sayısının 15'ten dokuza düşürülmesi lehinde oy kullandı, dolayısıyla 24-26 arasındaki üç yıllık dönem için görevde olacak yeni konsey şu isimlerden oluşacak: Figari başkan olarak, Labriola ise CEO olarak, CDP başkanı tarafından Giovanni Gorno Tempiniiki Assogestioni adayı tarafından, Federico Ferro Luzzi ve Paola Camana, ve CY4gate girişimcisi Domitilla Benigni'nin yanı sıra Merlyn listesi için Paolucci ve Siragusa ve Bivona listesi için Giannotti tarafından.

Bunun yerine Reddedilmiş üst üste ikinci yıldır ücretlendirme politikası (bunun yerine Iss ve Glass Lewiss'in desteği vardı), her ikisi de yönetim hisse senedi opsiyonları toplumun. Birlik konseyi yenilenirken

Şampiyonluk kutluyor, sendikalar protesto ediyor

Ve yalan söylüyor borsada hisse senedi kutlama yapıyor Belirlenen stratejinin sürekliliğini ve ağın satışını garanti eden yönetimin yenilenmesini sendikalar protesto etmeye devam ediyor Milano'daki Via Negri'deki meclis merkezinin altında “hain” olarak tanımlanan bir operasyon için. İtalya'nın farklı yerlerinden gelen yaklaşık kırk işçi katıldı. Piazza Cordusio'da Cobas ve Cub tarafından organize edilen yetkili garnizon, ıslıklarla ve posterlerle: “Telekomünikasyon tüm işleri korumak için mücadele ediyor” ve hatta “yetersiz kalmamak için mücadele ediyor” sonu Alitalia gibi olacak. Tim benzersiz ve halka açık”.