Bursa Osmangazi’den velilere manalı eğitim

RAM

New member
Bursa Osmangazi’den velilere manalı eğitim
BURSA (İGFA) – Psikolojik Danışman Ayşenur Uluer tarafınca Hüdavendigar, Emek Bilgi Meskenleri ile Demirtaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda veliler; çocukluk periyodunda pahalar eğitiminin yanlışsız formları, çocuklarda tesirli irtibat, çocuk gelişimi ve özelliklerinin incelenmesi hususlarında bilgilendirildi.

Bunun yanı sıra UIuer, ailede irtibat ve bilinçlendirmenin sağlıklı kuşaklar yetişme konusunda büyük rol oynadığının altını çizdi.

Bilgi Evleri’nin geleceğe ışık tuttuğunu söyleyen Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, “Bizler, geleceğimizin teminatı kuvvetli Türkiye’mizin mimarı olacak evlatlarımızın daha yeterli eğitim almaları için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıyeten çocuklarımızın toplumsal hayatlarına katkı sağlamak emeliyle velilerimize de, periyot dönem farklı eğitim programları düzenliyoruz. bu biçimdece öğrencilerimizin eğitimleri meskende de devam ediyor. Vaktini bedelli geçirmek isteyen, kendini geliştirmek isteyen herkesi Bilgi Evleri’mizden yaralanmaya davet ediyorum” dedi.

Yoğun iştirak ile gerçekleşen söyleşi sonunda veliler ise, takviyelerinden dolayı Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar’a teşekkür etti.