Kocaeli İzmit’te kırtasiye setleri dağıtılıyor

RAM

New member
Kocaeli İzmit’te kırtasiye setleri dağıtılıyor
KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi Toplumsal Takviye Hizmetleri Müdürlüğü, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak ve her çocuğun nitelikli eğitim gereksinimine karşılık verebilmek hedefiyle yeni eğitim öğretim dönemi öncesi öğrencilere kırtasiye gereci dayanağı sağlıyor.

Güncel ekonomik durumu sebebiyle çocuklarının eğitim muhtaçlıklarını karşılamakta zorlanan ailelere dayanak olmak gayesiyle harekete geçen İzmit Belediyesi, hem çocukların ve ailelerin yüzlerini güldürüyor birebir vakitte eğitim gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor.

15-26 Ağustos tarihleri içinde www.izmitkardeseller.com web sitesi üzerinden müracaatlarını yapan ve toplumsal hizmet uzmanları tarafınca sosyo-ekonomik durumları incelenen gereksinim sahibi ailelere sırt çantası, kurşun kalem, kırmızı kalem, uçlu kalem, uç, kalemtıraş, silgi, cetvel seti, çizgili defter, kareli defter, fotoğraf defteri, pastel boya, kuru boya ve kalem kutusundan oluşan kırtasiye materyali seti Dost Eller Mağazası aracılığıyla ulaştırılmaya başladı. İzmit Belediyesi 5-9 Eylül tarihleri içinde müracaatları kararı uygun bulunan binlerce gereksinim sahibi ailelere kırtasiye materyallerini ulaştıracak