Sakarya’ya yeni projeler geliyor

RAM

New member
Sakarya’ya yeni projeler geliyor
SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al’ı konuk eden Lider Ekrem Büyük, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle SAÜ Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Hamza Al’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Üniversitemizle kentimizin menfaatlerini önceleyerek bir fazlaca projede kıymetli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İnşallah yeni devirde de kentimiz ortak paydasında buluşmaya, projeler üretmeye, bilimin ışığından yaralanmaya devam edeceğiz” dedi.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Şanlı, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al’ı konuk etti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emrah Doğan’ın da yer aldığı buluşmada yeni periyoda ait iş birliği vurgusu yapıldı. Prof. Dr. Al, Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle kente ve üniversitenin gelişmenine katkı sağlayacaklarını kaydetti.

İş birliğimiz sürecek

Başkan Ekrem Büyük, Büyükşehir-üniversite iş birliğinin kuvvetli bir biçimde yeni devirde de devam edeceğinin altını çizdi. Büyük, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Sakarya Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Hamza Al’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Üniversitemizle kentimizin menfaatlerini önceleyerek kıymetli çalışmalar gerçekleştiriyor, bir fazlaca projede iş birlikleri geliştiriyoruz. İnşallah yeni periyotta de kentimiz ortak paydasında buluşmaya, projeler üretmeye, bilimin ışığından yaralanmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

Etkin çalışma kentin ve üniversitenin gelişmenine katkı sunacak

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini tabir eden ve kabulleri için Lider Yüce’ye teşekkür eden Prof. Dr. Al, “Sakarya Üniversitesi olarak Büyükşehir Belediyemizle iş birliği içerisinde çalışacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Çalışmaları yakından takip ediyorum. Mahallî yönetimlerimizle oluşturacağımız iş birliği kültürü ve faal çalışma ile kentin ve üniversitemizin gelişmenine katkı sağlayacağız. Nazik kabulleri için Büyükşehir Belediye Liderimiz Ekrem Yüce’ye teşekkür ediyorum, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” sözlerini kullandı.